Графік

атестації педагогічних працівників Степового НВК

у 2016/2017 н.р.

п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Вивчення роботи вчителя

Ознайом-лення

з атестаційним

листом

Засідан-ня

атестаційної

комісії

Видан-ня

наказу

1

Куліда

Світлана Григорівна

Вчитель початкових класів

Жовтень 2016-

Березень 2017

Березень

2017

Березень

2017

Квітень

2017

2

Тирон

Галина

Миколаївна

Вчитель початкових класів

Жовтень 2016-

Березень 2017

Березень

2017

Березень

2017

Квітень

2017

3

Явтушенко Тетяна

Юріївна

Вчитель математики, фізики, астрономії та основ здоровя

Жовтень 2016-

Березень 2017

Березень

2017

Березень

2017

Квітень

2017

Перспективний графік курсової перепідготовки педагогічних працівників Степового НВК на 2013 – 2018 роки

№ п/п Прізвище, ім'я, по батькові Фах за освітою Результати попередньої атестації, рік 2013р. 2014р. 2015р. 2016р. 2017р. 2018р.
1 Петрова Зінаїда Миколаївна вчитель хімії і біології вища категорія «ст. вчитель», 2009 * *
2 Явтушенко Тетяна Юріївна вчитель математики, фізики, ОБЖ * *
3 Іщенко Валентина Вікторівна вчитель укр. мови і літератури вища категорія «ст. вчитель», 2011 *
4 Лиходід Лілія Іванівна вчитель укр. мови і літератури І категорія, 2009 * *
5 Жуков Олександр Павлович вчитель рос. мови і літератури І категорія, 2009 * ОБЖ * світ. літ.
6 Булкот Лілія Іванівна вчитель англійської мови *
7 Стасій Петро Антонович перекладач-референт спеціаліст, 2001 *
8 Пастушенко Марія Олексіївна вчитель історії *
9 Фоменко Оксана Григорівна вчитель математики та інформатики вища категорія 2010 * *
10 Чернявська Діана Валеріївна вчитель математики та інформатики спеціаліст *
11 Лиходід Микола Миколайович вчитель географії, біології, основ економіки І категорія, 2011 * геогр. * біолог.
12 Вернидуб Ганна Леонідівна вчитель музичного мистецтва ІІ категорія, 2013 *
13 Кругляк Володимир Анатолійович вчитель фізичного виховання вища категорія «ст. вчитель», 2010 *
14 Григор’єв Олександр Олександрович вчитель трудового навчання *
15 Ковальова Олена Олексіївна вчитель початкових класів ІІ категорія, 2009 * *
16 Куліда Світлана Григорівна вчитель початкових класів І категорія, «ст. вчитель», 2012 *
17 Тирон Галина Миколаївна вчитель початкових класів І категорія, 2012 *
18 Чорнобривець Лариса Анатоліївна вчитель початкових класів вища категорія «ст. вчитель», 2013 *
19. Алексійчук Тетяна Василівна вчитель початкової школи, вихователь дитячого дошкільного закладу спеціаліст *
20 Гаркуша Світлана Михайлівна бібліотекар ІІ категорія, 2013 *
21 Брайченко Анастасія Іванівна практичний психолог *

Перспективний графік атестації педагогічних працівників Степового НВК до 2019 року

Прізвище, ім'я, по батькові Фах за освітою Предмет, з якого атестується Результати попередньої атестації, рік Останні курси Наступні курси Роки атестації
14 15 16 17 18 19
1 Петрова Зінаїда Миколаївна вчитель хімії та біології хімія та біологія вища категорія «старший вчитель» 2009 2013 2018 * *
2 Явтушенко Тетяна Юріївна вчитель математики та фізики фізика 2013 * *
3 Іщенко Валентина Вікторівна вчитель української мови та літератури українська мова та література вища категорія «старший вчитель» 2011 2010 2015 *
4 Лиходід Лілія Іванівна вчитель української мови та літератури українська мова та література І категорія, 2009 2009 2013 * *
5 Жуков Олександр Павлович вчитель російської мови та літератури світова література ОБЖ І категорія, 2009 2011 2013 2016 2018 * *
6 Булкот Лілія Іванівна вчитель англійської мови англійська мова 2014 *
7 Стасій Петро Антонович перекладач - референт англійська мова 2014 * *
8 Пастушенко Марія Олексіївна вчитель історії історія, правознавство 2017 *
9 Фоменко Оксана Григорівна вчитель математики та інформатики математика вища категорія 2010 2008 2013 *
10 Чернявська Діана Валеріївна вчитель математики та інформатики математика, інформатика 2015 *
11 Лиходід Микола Миколайович Вчитель географії, біології, основ економіки географія, біологія, природознавство основи економіки І категорія, 2011 2010 2012 2015 2017 *
12 Кругляк Володимир Анатолійович вчитель фізичного виховання фізичне виховання вища категорія «старший вчитель» 2010 2012 2017 *
13 Григор’єв Олександр Олександрович вчитель трудового навчання та технологій трудове навчання 2017 *
14 Вернидуб Ганна Леонідівна вчитель музичного мистецтва музичне мистецтво, художня культура ІІ категорія, 2013 2015 *
15 Ковальова Олена Олексіївна вчитель початкових класів початкові класи ІІ категорія, 2009 2008 2013 * *
16 Куліда Світлана Григорівна вчитель початкових класів початкові класи І категорія «старший вчитель» 2012 2011 2016 *
17 Тирон Галина Миколаївна вчитель початкових класів початкові класи І категорія, 2012 2010 2015 *
18 Чорнобривець Лариса Анатоліївна вчитель початкових класів початкові класи вища категорія «старший вчитель» 2013 2010 2015 *
19 Алексійчук Тетяна Василівна вчитель початкової школи, вихователь дитячого дошкільного закладу дошкільне виховання 2015 *
20 Гаркуша Світлана Михайлівна бібліотекар бібліотечна справа ІІ категорія, 2013 2012 2017 *
21 Брайченко Анастасія Іванівна практичний психолог практичний психолог 2017 *
Кiлькiсть переглядiв: 84

Коментарi