02.06.2015

День відкриття табору

Ранок зустрів нас веселим сонечком і співом пташок. Розпочалася підготовка до урочистої лінійки, присвяченої відкриттю табірної зміни: діти розподілилися по загонах /Files/images/IMAG0471.jpg( І загін - "Сонечко", ІІ загін - "Розбишаки", ІІІ загін - "Кока-Кола), вивчали девізи, речівки, співали пісні і розповідали вірші, грали у різні конкурси. Проведено конкурс малюнків на асфальті. У кінці дня підвели підсумки і ознайомили із завданнями на наступний день. Дітей переповнили гарні емоції і чудовий настрі

/Files/images/IMAG0479.jpg

03.06.2015

День української пісні та вишиванки

У таборі "Світанок" було проведено свято української пісні та вишиванки. Цей день запам'ятався дітям надовго, адже в кожній пісні відчувається українська душа, українська вдача, віра, надія й любов. Звучав віночок українських народних пісень. Ознайомилися з вишиванкою, яка позначена благословенними знаками Води і Сонця. Демонстрували рушники, вишиті мамами, бабусями. Читали учнівські вишивки. Найкращою роботою визнали вишивку "Тарас Шевченко". І пісня, і вишивка єднає рід, зв'язує покоління.

/Files/images/IMAG0499.jpg

/Files/images/IMAG0496.jpg04.06.2015

День "Розумників і розумниць"

Сьогодні - третій день нашого табору відпочинку, який пройшов не менш яскраво і цікаво для дітей. Учні брали участь у інтелектуальній грі "Найрозумніший". Змагалися дві команди: "Друзі" і "Патріоти". Гра проводилася у два етапи. В першому етапі взяли участь всі учасники. У другому етапі змагалися по чотири представники від кожної команди, які вибирали галузь знань, на запитання з якої вони відповідали. У запеклому двобої перемогла команда "Патріоти".

/Files/images/IMAG0642.jpg

/Files/images/IMAG0643.jpg

05.06.2015

Фестиваль дитячої творчості

Ось і підійшов до кінця перший тиждень літнього оздоровчого табору відпочинку "Світанок". Для дітей і вихованців він пролетів як один день. Учні прийшли святково одягнені. Всі були в очікуванні чогось прекрасного.Метою проведення фестивалю була популяризація творчості учнів, заохочення до вдосконалення таланту. Діти проявили свої здібності в різних конкурсах. Виступи учнів були цікавими та оригінальними, і всі весело провели час. Тиждень пройшов дуже цікаво, насичено, залишивши у дітей гарні згадки.

/Files/images/IMAG0650.jpg

/Files/images/IMAG0658.jpg

08.06.2015

День художника

Сьогодні в таборі "День художника", який пройшов під гаслом "Чудеса трапляються!" Відбувся конкурс на кращий малюнок на асфальті "Хай завжди буде сонце!", який потрібно було виконати кольоровою крейдою. Всі діти з великим задоволенням взяли участь у цьому конкурсі. Також по загонах пройшли конкурси малюнків "Ми родом із дитинства" (І загін), "Веселий смайлик" (ІІ загін). Серед вихованців були відзначені переможці, яких нагородили солодкими призами. Діти пішли додому з новими враженнями та гарним настроєм.

/Files/images/20150602_105050.jpg

/Files/images/20150602_114358.jpg

09.06.2015

День довкілля

День пройшов під гаслом "Збережімо природу - це наше майбутнє". Сьогодні вихователі приклали максимум зусиль, щоб діти зрозуміли цінність нашої матінки-природи, захотіли зберігати і примножувати її. День розпочався з години творчості "Розфарбуй улюблену квітку", потім був проведений виховний захід "Сто чудес України". На протязі дня була проведена виставка робіт із природного матеріалу "Природа і фантазія", також діти ходили на екскурсію. У кінці дня провели акцію "Боротьба з королем сміття". День закінчився з новими враженнями і гарним настроєм.

/Files/images/IMAG0705.jpg

/Files/images/IMAG0438.jpg

10.06.2015

День малої Батьківщини

День пройшов дуже весело і пізнавально. У Ігровій формі діти збагатили свої знання про рідний край. Відтворили у малюнках бачення майбутнього своєї малої Батьківщини. Під час гри "Історія Степового" дослідили родовідне дерево жителів села. Вихованці відвідали сільську бібліотеку, де бібліотекар Азза Т.Ю. розповіла про історію створення села Степове. Діти грали у вікторину "Чи знаєш ти свій рідний край?", розгадували кросворди, ребуси.

/Files/images/IMAG0710.jpg

/Files/images/IMAG0715.jpg

11.06.2015

День творчості

Діти проявили свої здібності в різноманітних конкурсах, весело провели час. Вихованці позмагалися у грі "Показуха", взяли участь у акції "Чарівні долоньки", де власноруч виготовляли вироби із підручних матеріалів. Також вихованці оздоровчого табору відвідали Кіровоградський обласний ляльковий театр, де переглянули виставу за поемою Т.Г. Шевченка "Наймичка". Діти повернулися додому з новими враженнями та гарним настроєм.

/Files/images/IMAG2065.jpg

/Files/images/IMG_2332.jpg

12.06.2015

День посмішки

День пройшов під гаслом "Краще луснути від сміху, ніж померти від нудьги". Як відомо, сміх продовжує життя. Хіба ж можна залишитися байдужим до виконання народних гуморесок та анекдотів? Для дітей був проведений конкурс на найвеселішу сценку, найкращу смішинку, анекдот. Кожному загону пропонували певні завдання, які вони повинні були виконати, інценізувати. Завдання були смішними і цікавими.

/Files/images/IMAG0526.jpg

/Files/images/IMAG0527.jpg

15.06.2015

Пізнаю себе та навколишній світ

День розпочався вдало та проходив під гаслом: "Мислю, а отже, існую". Вихователем Чорнобривець Л.А. був проведений цікавий захід "У здоровому тілі-здоровий дух". Команди "Здоров'ятко" та "Всезнайки" пригадали ознаки здоров'я, правила здорового способу життя. Разом із казковим героєм лікарем Айболитом подолали різні перешкоди-зупинки: "Настрій", "Особиста гігієна", "Ранкова зарядка і спорт", "Режим дня", "Їжа-джерело росту і здоров'я", "Природа і загартування". Шкільним психологом Брайченко А.І. був проведений захід "Дружба-найцінніший скарб", тренінгове заняття "Пізнай себе". Дітей навчали цінувати дружбу, друзів, розвивали почуття відповідальності.

/Files/images/IMAG0804.jpg

/Files/images/IMAG0790.jpg

16.06.2015

День безпеки життєдіяльності

Сьогодні в нашому таборі День безпеки життєдіяльності. На початку дня була проведена розминка, потім інструктаж з техніки безпеки. Вихователями була проведена пізнавальна гра "Надзвичайна ситуація", "Як діяти", вікторина "Знавці правил Дорожнього руху", бесіда "Чистота-запорука здоров'я", гра "Порятунок". Під час практичної роботи вихованці закріпили, що означають рухи, сигнали регулювальника, як правильно переходити дорогу. Дівчата вчилися надавати першу допомогу при травмах. Діти пішли додому задоволеними та сповненими повних вражень.

/Files/images/IMAG0546.jpg

/Files/images/IMAG0558.jpg

17.06.2015

День сюрпризів

Був проведений конкурс на кращу загадку. Діти , виконуючи різні творчі завдання, намагались допомогти казковій Загадці позбутися злих чар, які наслала на неї Фея. Юні художники, використовуючи різні техніки, показали свої неабиякі здібності. Юні письменники вправлялися у складанні загадок. Таким чином діти разом зробили добру справу: допомогли казковій героїні. За проявлені знання, творчість загони нагороджено грамотами. Вихованці відвідали ФАП. Завідуюча фахопом Козлова Л.В. розповіла дітям про лікарські рослини, про роль вітамінів. Цікавою була гра "Нові пігулки". Радо зустріли школярів працівники сільради. Учні ознайомилися з роботою Степової селищної ради, цікавилися планами на майбутнє. Як же зраділи солодкому сюрпризу діти! З побажаннями миру, добра та злагоди завітали й до продавця Дремлюги В.В., який також підготував сюрприз-солоденькі тістечка.

/Files/images/IMG_2431.jpg

/Files/images/IMG_2420.jpg

18.06.2015

День фізкультури та спорту

День пройшов під гаслом :"У здоровому тілі - здоровий дух".Здоров'я для людини - це головне . У програму дня фізкультури та спорту включили малі Олімпійські ігри та малу спартакіаду. Кожен загін представив свою команду для участі в Олімпійських іграх , малій спартакіаді. Під час проведення дня. Під час проведення Дня фізкультури та спорту, учні активно брали участь у всіх спортивних заходах. Переможцем стала команда "Динаміт" (ІІІ загін). Діти пішли додому задоволеними та сповненими енергії.

/Files/images/IMAG0839.jpg

/Files/images/IMAG0832.jpg

19.06.2015

Закриття табору

Ось і настав день закриття табору "Світанок", який проходив під гаслом "Прощаємося, але не забуваємо". Діти були трішки засмучені, але в повітрі відчувалося свято. Закриття табору розпочалося з урочистої лінійки, де діти мали змогу поділитися веселими моментами, які трапилися з ними в таборі. Між загонами були проведені різноманітні змагання, брейн-ринги, які вихованцям дуже сподобалися. Також відвідали Кіровоградський дендрологічний парк, де діти із захопленням покаталися на різних каруселях. А під кінець дня переглянули відеоролик, у якому презентували діяльність табору відпочинку.

Кiлькiсть переглядiв: 817

Коментарi